Čo ponúkam

Mať webovú stránku je jednoduché, ale nájsť spôsob ako zlepšit Váš aktuálny stav a k tomu Vám dať čo potrebujete je náročné. Ja som si vybral tú druhú variantu!

Tvorba webových stránok

Funkčné na počítači, tablete a mobile. Moderné riešenie pre váš web. Získajte rýchlu a bezpečnú web stránku, ktorá bude fungovať aj na mobile a budete ju vedieť samostatne aj aktualizovať.

Grafické návrhy

Ponúkam komplexné grafické služby, ktorých výsledkom je pútavá a profesionálna grafika. Navrhnem Vám kreatívne logo, kompletný dizajn manuál, ako aj grafiku pre rôzne typy tlačovín.

SEO Optimalizácia

Strhnite na seba pozornosť. Nemusíte byť nutne extravagantní na to, aby si Vás ľudia všimli. Hľadám moderné spôsoby, ako zamerať pozornosť práve na Vás.

Tvorba webových aplikácií

Ponúkam tvorbu webových a mobilných aplikácií. Webové a mobilné aplikácie majú rozsiahlu škálu využiteľnosti nevynímajúc internetový marketing. Vytvorím Vám akúkoľvek aplikáciu na mieru pre Vašu web stránku.

Webhosting

Neoddeliteľnou súčasťou webovej stránky je aj webhosting. Spolupracujem v oblasti webhostingu s kľúčovým hráčom na slovenskom internete. Ku každej mojej realizácií 50% zľava na webhosting.

Redakčný systém

Každá webstránka z mojej produkcie je postavená na CMS systéme. Obsah si budete vedieť upravovať sami, stačia Vám základné znalosti práce s PC.